Rozvoz brambor na uskladnění 2022

Před telefonickým kontaktem si prosím přečtěte tento článek:


Dobrý den, děkujeme Vám za objednávku našich českých produktů. V tomto článku se dozvíte informace o tom, kdy orientačně brambory budete moci očekávat. Rádi bychom ještě poznamenali, že tato sezóna je pro nás opět největší, kterou budeme v naší novodobé historii expedovat, proto prosíme o trpělivost.


Na jakou otázku chcete znát odpověď?

1. Jak zjistím, že mám brambory objednané?

2. Kdy můžu brambory na uskladnění očekávat?

3. Jak zjistím, kdy mi brambory doručíte?

4. V e-mailu jste měli, že rozvážíte od 12.9.

5. Co když jsem mimo rozvozový rádius ale dostal jsem SMS?

6. Chci pozměnit adresu dodání nebo množství objednávky.

7. Jak to probíhá přesně v den doručení?


Jak zjistím, že mám brambory objednané?

Pokud máte přiřazené číslo objednávky nebo Vám již od nás přišla SMS, máte jistotu, že brambory máte objednané. Pokud ani jeden ze zmiňovaných bodů nemáte, obraťte se na nás na tel. čísle: 773 657 235.


Kdy můžu brambory na uskladnění očekávat?

Rozvoz brambor na uskladnění plánujeme orientačně od 17.10. Ovšem záleží na počasí, schopnosti brambory uskladnit a také na vytíženosti našeho rozvozu. Brambory si sami pěstujeme a dáváme jim i následnou péči po sklizni. Proto prosíme o trpělivost s doručením.


Jak zjistím, kdy mi brambory doručíte?

Nemusíte se strachovat, že bychom nedali vědět. Den před doručením brambor Vám zašleme SMS zprávu s orientačním časem doručením přímo na Vaši adresu.


V e-mailu jste měli, že rozvážíte od 12.9.

Ano, rozvoz jsme spouštěli opravdu od poloviny září, ale jednalo se pouze o odrůdu Anuschka, kterou již nemáme v nabídce. Nyní všechny ostatní odrůdy se budou rozvážet od 17.10. dále.


Co když jsem mimo rozvozový rádius ale dostal jsem SMS?

Pokud jste dostali SMS zprávu tak počítáme s rozvozem na Vaši adresu. Ovšem prosíme počítat s faktem, že rozvoz proběhne až v pozdějším termínu. V první řadě rozvážíme náš rozvozový rádius.


Chci pozměnit adresu dodání nebo množství objednávky.

Pokud chcete pozměnit množství, poprosíme v co nejbližší době zaslat informaci pomocí SMS zprávy na tel. číslo: 773 657 235. Objednávka bude poté upravena. Brambory na uskladnění budeme vozit přesně na počet, takže na autě nebudeme mít brambory navíc.


Jak to probíhá přesně v den doručení?

V SMS zprávě dostanete informace o doručení a kontakt na řidiče. Všechny potřebné informace se dozvíte na tomto odkazu: https://www.bramborar.cz/post/doprava554 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše